Про обов’язки імпортера, розповсюджувача та споживача

До уваги споживачів та розповсюджувачів

Шановні добродійки та добродії!

У зв’язку з введенням в дію нових редакцій «Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання», «Технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском», Законів України «Про захист прав споживачів» та «Про забезпечення функціонування української мови як державної» звертаємо Вашу увагу на те, що МП «Контакт», виконуючи обов’язки імпортера, вводить в обіг лише обладнання, яке відповідає вимогам цих регламентів та законів.
Обладнання, на яке поширюється дія цих документів, має необхідне маркування та інформацію щодо виробника та імпортера. На обладнанні, яке за своїм розміром чи характером не дає змоги цього зробити, необхідна інформація зазначена на його пакуванні або в документі, що супроводжує таке обладнання. Такими документами є інструкції з експлуатації та гарантійні талони, які одночасно слугують одним з підтверджень того, що обладнання було імпортовано саме нашим підприємством.
Як суб’єкт господарювання, МП «Контакт» несе відповідальність лише за обладнання, яке ним вводиться в обіг.
Нагадуємо споживачам про необхідність ознайомлення з інструкціями з експлуатації та правильного оформлення гарантійних талонів, щоб не позбутися права на гарантійне обслуговування обладнання.
Нагадуємо розповсюджувачам про їх права та обов’язки при наданні обладнання на ринку, а саме необхідності пересвідчитись у тому, що обладнання відповідає вимогам технічних регламентів, повідомленні імпортеру чи виробнику у випадку виявлення невідповідності, співпраці з органами ринкового нагляду при отриманні від них обґрунтованого запиту.
За необхідною інформацією та документацією просимо Вас звертатися до нашого підприємства.