Станом на зараз

” опрацьовуються, хоча, і не так швидко як раніше, сервіс працює та консультує. Як повідомили нам у компанії “Нова пошта”, доставка можлива на ті відділення, які відчинені та приймають відповідну вагу. Перед замовленням на відвантаження переконайтеся у тому, що необхідне вам відділення працює. Також Враховуйте більш довгі терміни доставки в нинішній час.

Нові ціни 2022

Шановні Добродії!
З 01.02.2022 р. вступають в дію нові ціни на продукцію торговельних марок Pedrollo, Italtecnica, FARG. Оновлений прайс-каталог вже можна скачувати за цим посиланням. Будьте уважні: робота над цінами ще триває, тому можливі помилки. Уточнюйте ціни в менеджерів нашого підприємства, якщо маєте сумніви, та слідкуйте за оновленнями.

Оновлені ціни на 4SR та 6SR

Нові ціни на 4SR та 6SR

Шановні добродії! З 22-го листопада вступають в дію нові ціни на глибинні (скважинні) насоси серії 4SR та 6SR, а також, на двигуни для цих насосів. Насоси, які привезені до подорожчання та є в наявності, продаються за старими цінами. Оновлені ціни дивіться в нашому прайсі.

Чергова переоцінка.​

Шановні партнери та клієнти МП «Контакт»! 
4 жовтня 2021 року ціни на всі товари від нашого підприємства буде підвищено. Зростання цін буде в межах 4 – 10% відносно «Прайс-каталогу 2021». Прошу врахувати це у своїй роботі. Починаючи з понеділка, 4 жовтня, весь товар, крім передплаченого, буде відпускатись за новими цінами.
Дякую за розуміння,
Олександр Карпенко

Акційні ціни на насоси 4SR

Шановні клієнти,
В Україну нарешті прийшла гарна погода, і, сподіваємось, у вас додалось роботи. Ми дуже хочемо вас підтримати на початку сезону, тому пропонуємо звернути увагу на нашу спеціальну пропозицію щодо глибинних насосів. Актуальні ціни вже в прайсі!

PRESSOFLUSSOSTATI – електронні пристрої керування насосами від Pedrollo

Шановні друзі! Раді повідомити вам про оновлення модельного ряду електронних пристроїв керування насосами від компанії Pedrollo. Ознайомитися ближче з цими пристроями ви зможете скачавши PDF файл на сайті у розділі “Прайси та каталоги“.

Нові ціни 2020

Шановні друзі! Інформуємо вас про те, що компанія “Pedrollo” S.p.A. збільшує вартість своєї продукції з 1 липня 2020 року. Для залишків на складі та товарів «в дорозі» все залишається без змін. Врахуйте, будь ласка, що ціни на насоси, які потрібно замовити після 6 липня, будуть збільшені на 3-5%. Очікувана дата введення в дію нового прайсу на всі товари – 3 серпня 2020 року.

Розширення лінійки електронних регуляторів Pedrollo

Шановні друзі! Компанія Pedrollo з 2020 року почала розширяти лінійку електронних регуляторів. З часом, повна модельна лінійка буде виглядати як зазначено в посиланні. Наразі, першим з новинок на нашому складі буде регулятор PRESFLO Multi, який повністю заміняє відомий вам EASYPRO. Надходження PRESFLO Multi очикуємо вже 27-28 квітня. Після отримання плануємо зняти відео про цей пристрій, яке згодом можна буде подивитися на нашому youtube-каналі.