Акційні ціни на насоси 4SR

Шановні клієнти,
В Україну нарешті прийшла гарна погода, і, сподіваємось, у вас додалось роботи. Ми дуже хочемо вас підтримати на початку сезону, тому пропонуємо звернути увагу на нашу спеціальну пропозицію щодо глибинних насосів. Актуальні ціни вже в прайсі!

PRESSOFLUSSOSTATI – електронні пристрої керування насосами від Pedrollo

Шановні друзі! Раді повідомити вам про оновлення модельного ряду електронних пристроїв керування насосами від компанії Pedrollo. Ознайомитися ближче з цими пристроями ви зможете скачавши PDF файл на сайті у розділі “Прайси та каталоги“.

Нові ціни 2020

Шановні друзі! Інформуємо вас про те, що компанія “Pedrollo” S.p.A. збільшує вартість своєї продукції з 1 липня 2020 року. Для залишків на складі та товарів «в дорозі» все залишається без змін. Врахуйте, будь ласка, що ціни на насоси, які потрібно замовити після 6 липня, будуть збільшені на 3-5%. Очікувана дата введення в дію нового прайсу на всі товари – 3 серпня 2020 року.

Розширення лінійки електронних регуляторів Pedrollo

Шановні друзі! Компанія Pedrollo з 2020 року почала розширяти лінійку електронних регуляторів. З часом, повна модельна лінійка буде виглядати як зазначено в посиланні. Наразі, першим з новинок на нашому складі буде регулятор PRESFLO Multi, який повністю заміняє відомий вам EASYPRO. Надходження PRESFLO Multi очикуємо вже 27-28 квітня. Після отримання плануємо зняти відео про цей пристрій, яке згодом можна буде подивитися на нашому youtube-каналі.

Інформація

Шановні добродійки і добродії!
Інформую Вас про ситуацію з постачанням обладнання з Італії. Станом на 16 березня 2020 року всі відвантаження відбуваються за планом. Виробництва наших традиційних постачальників працюють стабільно та не мають проблем з сировиною чи комплектуючими. Найбільшою проблемою зараз є збільшення логістичних витрат, що пов’язані з різким зменшенням експортних поставок з України до Італії та вимушеним простоєм автомобілів на пунктах пропуску. Ми з розумінням сприймаємо збільшення фрахту та одночасно запевняємо, що це не вплине на ціноутворення для наших клієнтів. На своєму складі ми маємо достатню кількість товарів для забезпечення типового попиту протягом 30 днів. Всі залишки товарів регулярно оновлюються та доступні для клієнтів за цим посиланням.
Прошу всіх наших партнерів приділяти особливу увагу запитам від лікувальних закладів. Постачання обладнання та ремонтні роботи для них будуть виконуватися позачергово та без вихідних.
З повагою,
Олександр Карпенко, генеральний директор МП «Контакт».

Про обов’язки імпортера, розповсюджувача та споживача

До уваги споживачів та розповсюджувачів

Шановні добродійки та добродії!

У зв’язку з введенням в дію нових редакцій «Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання», «Технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском», Законів України «Про захист прав споживачів» та «Про забезпечення функціонування української мови як державної» звертаємо Вашу увагу на те, що МП «Контакт», виконуючи обов’язки імпортера, вводить в обіг лише обладнання, яке відповідає вимогам цих регламентів та законів.
Обладнання, на яке поширюється дія цих документів, має необхідне маркування та інформацію щодо виробника та імпортера. На обладнанні, яке за своїм розміром чи характером не дає змоги цього зробити, необхідна інформація зазначена на його пакуванні або в документі, що супроводжує таке обладнання. Такими документами є інструкції з експлуатації та гарантійні талони, які одночасно слугують одним з підтверджень того, що обладнання було імпортовано саме нашим підприємством.
Як суб’єкт господарювання, МП «Контакт» несе відповідальність лише за обладнання, яке ним вводиться в обіг.
Нагадуємо споживачам про необхідність ознайомлення з інструкціями з експлуатації та правильного оформлення гарантійних талонів, щоб не позбутися права на гарантійне обслуговування обладнання.
Нагадуємо розповсюджувачам про їх права та обов’язки при наданні обладнання на ринку, а саме необхідності пересвідчитись у тому, що обладнання відповідає вимогам технічних регламентів, повідомленні імпортеру чи виробнику у випадку виявлення невідповідності, співпраці з органами ринкового нагляду при отриманні від них обґрунтованого запиту.
За необхідною інформацією та документацією просимо Вас звертатися до нашого підприємства.

Гарні новини – DG PED в Україні

Є гарні новини, добродії!
Компанія Pedrollo S.p.A. впровадила виробництво інноваційної продукції – багатоступеневі відцентрові насосні станції з вбудованою системою частотного регулювання DG PED.
Подробиці можна дізнатися на відео за цим посиланням.

3SR – український переклад оновленої брошури

Шановні добродії!
Серія насосів 3SR дещо оновилася, а саме: змінилась кількість робочих ступенів. До вашої уваги представляємо переклад українською мовою оновленої брошури. Як завжди, вона доступна для перегляду в нашому файловому депозитарії за цим посиланням.
Нагадуємо, що на нашому youtube-каналі є відео про ці насоси, а також про інші моделі торговельної марки Pedrollo. Не забувайте частіше туди заходити, ставити лайк, додавати коментарі, підписуватись на канал, якщо ви ще не підписані, та натискати на дзвіночок, щоб не пропустити оновлення!

RX VORTEX – оновлені характеристики

Дорогі друзі!
Ми раді представити покращені характеристики насосів серії RX VORTEX для забрудненої води.

Моделі RX 3/20 та 4/40 отримали найбільш помітне збільшення максимальної подачі та напору: 60 л/хв та близько 1 бар.

Більш детально з характеристиками цих насосів можна ознайомитись за цим посиланням.